Budowa domu (nie tylko)… od kuchni. Targi Bud-Gryf & Home tuż tuż - www.montemmedia.pl

Moje Wnętrza

Budowa domu (nie tylko)… od kuchni. Targi Bud-Gryf & Home tuż tuż

Przed nami 29. edycja targów Bud-Gryf & Home, największej imprezy w regionie poświęconej tematyce budowlanej i wyposażeniu wnętrz. Stu pięćdziesięciu fachowców pod jednym dachem zaprezentuje najnowszą ofertę na rynku. Eksperci będą uczyć i doradzać  nie tylko jak budować, ale też jak… oszczędzać. Wszystko już w dniach 27-29 marca.

 

Sprawdzona formuła w nowym miejscu

Po raz pierwszy - po blisko trzydziestu latach - targi Bud-Gryf & Home zmieniają miejsce. Impreza „przeprowadza się” na Łasztownię vis-a-vis Nabrzeża Starówka. Od tego roku nowym „domem” tego wydarzenia będzie przestronna i funkcjonalna hala Event Marina wraz ze specjalnie dobudowaną drugą halą targową oraz dużym zewnętrznym terenem wystawienniczym. Zapewniamy przestronny parking, zaś rozmieszczone na trasie drogowskazy ułatwią dojazd odwiedzającym. Malownicza  sceneria z widokiem na szczecińskie bulwary i panoramę miasta stanowić będzie doskonałe tło dla targów.

Wszędzie dobrze, ale na Bud-Gryf & Home najlepiej!

Rynek budowlany wciąż jest jedną z prężniej rozwijających się dziedzin na rynku handlowym. Nowe technologie ułatwiają realizowanie założonych planów już niemal na każdym etapie – od fundamentów po elementy wykończenia wnętrz. Śmiało można powiedzieć, że niebawem nietknięta udoskonaleniami pozostanie tylko symboliczna… wiecha. Jak nie pogubić się w tych nowinkach, a jednocześnie być na bieżąco, zaoszczędzić i wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązania? Na te pytania odpowiedzą eksperci. Swoją wiedzą dzielić się będą m.in. podczas warsztatów i wykładów towarzyszącym targom. Bud-Gryf & Home jest okazją by rozwiać wszelkie budowlane wątpliwości, całe kompendium wiedzy będzie na wyciągnięcie ręki w jednym miejscu. Co roku w wydarzeniu udział biorą m.in. architekci, przedstawiciele branży budownictwa energooszczędnego, projektanci, stolarze, czy eksperci z branży dociepleń. To trzydniowe spotkanie jest niecodzienną okazją dla wystawców, którzy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona potencjalnych klientów. Szacuje się, że w targach Bud-Gryf & Home bierze udział blisko dziewięć tysięcy odwiedzających, z czego ponad osiemdziesiąt procent jest w trakcie budowy, remontu lub ich planowania.

 

Nie tylko oferta handlowa…

Bogata oferta handlowa to jedno, ale równie ważny element targów stanowią warsztaty, wspólne majsterkowanie z gwiazdą targów, konkursy, konferencje, czy giełda kooperacyjna. W tym roku po raz kolejny odbędzie się konferencja pod tytułem „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”. Na stałe wpisała się ona w program imprezy, w tym roku organizowana już po raz trzynasty. Spotkanie za każdym razem poświęcone jest innym zagadnieniom z dziedziny odnawialnych źródeł energii. W ubiegłym roku dotyczyło m.in. elektrowni fotowoltaicznych w budynku mieszkaniowym. Zwolennicy ekologicznych trendów znajdą tym razem jeszcze więcej ciekawych miejsc dla siebie, a to za sprawą planowanej Strefy EKO. Będzie tam można znaleźć ekologiczne rozwiązania, produkty bio, czy inne inspiracje w tej dziedzinie.


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Relacje z Targów
W dniach 6 – 9 marca 2018 uczestniczyliśmy w Targach „Meble Polska 2018 Międzynarodowe kontraktacje meblowe”, które odbyły się na terenie MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH. W imprezie wzięło udział ponad 230 wystawców prezentujących swoją ofertę handlową i usługową. Na naszym stoisku dystrybuowaliśmy katalog Moje wnętrza, w którym przedstawiamy bogatą ofertę naszych Partnerów oferujących produkty stworzone zgodnie z najnowszymi trendami w branży wnętrzarskiej. Odwiedzający Targi Meble Polska 2018 otrzymali bezpłatny egzemplarz katalogu Moje Wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.
WIĘCEJ
Relacje z Targów
W pierwszy weekend marca uczestniczyliśmy w Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się na terenie warszawskiego Torwaru.  Podczas 66. edycji wydarzenia, swoją ofertę zaprezentowało ponad 60 wystawców. W tym oczywiście my :) Rozdaliśmy drukowane katalogi Moje Wnętrza wszystkim zainteresowanym odwiedzającym i odbyliśmy owocne rozmowy zarówno z gośćmi jak i wystawcami.  Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją TUTAJ.
WIĘCEJ
Relacje z Targów
Potrzebujesz urządzić mieszkanie od początku do końca? Szukasz najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz? Może potrzebujesz porady specjalisty lub projektanta?  Najlepiej zrealizować wszystko za jednym razem. Taka okazja nadarzy się już w dniach 21-23 lutego 2020 r. podczas 27 Targów Budownictwa Interbud, które odbędą się w Łodzi. Dla osób urządzających łazienkę polecamy wizytę na stoisku firmy Vell, produkującej płyty wielkoformatowe. Są doskonałą alternatywą dla płytek ceramicznych, łatwe w instalacji i nie powodujące bałaganu podczas montażu. Warto będzie także poznać ofertę stoiska Strefa Kąpieli, proponującej kabinowanny. Są idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających małą łazienkę np. w blokach mieszkalnych. Nie zabraknie również domowego jacuzzi, czyli wanien z hydromasażem proponowanych przez Deco. Jeżeli chcesz nadać elementom swojego domu indywidualny charakter, możesz skontaktować się z ekspertami, których na Interbud nie zabraknie. Wizytując stoisko Galerii Światła Alterluna możesz uzgodnić własny projekt wnętrza, począwszy od wizualizacji po funkcjonalność wyposażenia. Podobnie jest z podłogami. Na gości Targów czeka szeroka gama parkietów, wraz z poradami dotyczącymi montażu i konserwacji. Interbud prezentuje także nowoczesne rozwiązania, popularne na całym świecie. Jedną z propozycji są hybrydowe kominki z pompami ciepła. Nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, także w ekologiczny sposób ocieplają cały dom. Kominki prezentowane będą przez firmę Iwona Pellets. Dom to nie tylko miejsce do “mieszkania”. To również strefa relaksu i nabierania sił witalnych. Jednym ze sprzyjających temu rozwiązań są domowe tężnie solankowe. Wbrew pozorom nie muszą to być duże konstrukcje. Może to być ścienna mozaika z leczniczej soli, którą będą inhalować się domownicy. Taką ofertę także znajdziesz na Targach, na stoisku Kryształowego Świata. Powyższe przykłady to tylko ułamek propozycji, jakie dla Ciebie przygotowali wystawcy z branży wyposażenia wnętrz na Targach Interbud. Sprawdź katalog wystawców na stronie www.interbud.targi.pl. Na pewno znajdziesz wśród nich to, czego potrzebujesz. Bilety na Interbud możesz kupić online na stronie www.bilety.interservis.pl. Targi Interbud pomogą Ci w szybkim wyposażeniu domu lub mieszkania. Do zobaczenia 21-23 lutego 2020 r. w Łodzi, w Hali Expo przy al. Politechniki 4. 
WIĘCEJ
Relacje z Targów
Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 5 do 7 kwietnia w Targach Kielce.
WIĘCEJ