Home & Life

liderH-marki

Home&Life

Doświadczenie | Kompleksowość | Pewność

Katalog Home&Life to drukowany magazyn zawierający propozycje produktów z przeznaczeniem dla domu. Prezentujemy w nim wszystko od dywanów, poprzez środki czystości i produkty spożywcze. Katalog w wersji drukowanej oraz elektronicznej trafia do wszystkich odbiorców, którzy zamówili go w formie prenumeraty.

Formaty i Grafika

Profesjonalizm | Kreacja | Standardy

Nasi Klienci otrzymują od nas gwarancję pełnego opracowania graficznego oraz wsparcia w przygotowaniu projektu.

Dział graficzny, składający się z kreatywnych i profesjonalnych grafików stworzy projekty wykorzystując Państwa materiały lub całkowicie od podstaw.

Najczęściej wybierane powierzchnie w katalogu to:
- format A4,
- artykuł sponsorowany,
- rozkładówka A3,
- okładki i rewersy,
- patrony działów,
- indywidualne formy promocji, np. inserty

ofertaJPG

kolaz-home-decor_v4

DYSTRYBUCJA

KOLPORTAŻ | TARGI | MULTIMEDIA

Katalog Home&Life będzie dystrybuowany dwoma kanałami do odbiorców indywidualnych, pozyskanych dzięki współpracy przy naszych pozostałych projektach: wPokoiku, Czas na Hotel, Dla Domu, Dla Ogrodu:

- dedykowana wysyłka do 4000 odbiorców na terenie całej Polski
- wysyłka elektroniczna do 10000 odbiorców

Realizujemy w ciągu roku kilkadziesiąt różnych projektów marketingowo promocyjnych na terenie całego kraju. Współpracujemy z setkami firm z różnych branż i sektorów.

Kontakt

LOGO2_2_bu

Katarzyna Śliwa

Kierownik działu obsługi klienta

e-mail: k.sliwa@montemmedia.pl
Tel.: +48 504 743 341

LOGO2_2_bu

Danuta Dettloff

Koordynator Działu Realizacji

e-mail: d.dettloff@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-533-925

LOGO2_2_bu

Szymon Czecholiński

Dział Marketingu

e-mail: s.czecholinski@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-518-739

LOGO2_2_bu

Dawid Szynalewski

Grafik DPT

e-mail: d.szynalewski@montemmedia.pl

LOGO2_2_bu

Kamil Litkowski

Grafik DPT

e-mail: k.litkowski@montemmedia.pl

LOGO2_2_bu

Anna Speina

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: a.speina@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-557-597

LOGO2_2_bu

Karolina Szlagowska

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: k.szlagowska@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-576-115

LOGO2_2_bu

Katarzyna Wróblewska

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: k.wroblewska@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-555-295

LOGO2_2_bu

Przemysław Świech

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: p.swiech@montemmedia.pl
Tel.: +48 793-841-054

LOGO2_2_bu

Michał Zaręba

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: m.zareba@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-542-893

LOGO2_2_bu

Anna Wańdoch

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: a.wandoch@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-557-941

LOGO2_2_bu

Ewa Maciejewska

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: e.maciejewska@montemmedia.pl
Tel.: +48 793-840-925

LOGO2_2_bu

Kamil Prabucki

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: k.prabucki@montemmedia.pl
Tel.: +48 518-654-007

LOGO2_2_bu

Agnieszka Gajewska

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: a.gajewska@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-570-465

LOGO2_2_bu

Lidia Kubala

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: l.kubala@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-533-274

LOGO2_2_bu

Paweł Chełkowski

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: p.chelkowski@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-565-874

LOGO2_2_bu

Anna Surzyn

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: a.surzyn@montemmedia.pl
Tel.: +48 516-525-480