Katalogi, targi, prezentacje, marketing, dystrybucja.
Inne

Inne

Najnowsze wydanie katalogu Home&Life zostało stworzone z myślą o miłośnikach pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Przespaceruj się po wszystkich działach i sprawdź oferty stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Elektroniczną wersję magazynu obejrzysz TUTAJ.
WIĘCEJ
18.05.2020 - poniedziałek Najnowszy poradnik dotyczy zachowania młodego wyglądu i wigoru. Jeszcze wczoraj profesjonaliści z branży beauty przebierali nogami, by w końcu móc otworzyć swoje drzwi dla klientów. Dziś i w najbliższych dniach zapewne nastąpi totalne oblężenie salonów i gabinetów. W nowym poradniku przybliżamy możliwości, dzięki którym promienna cera i jędrna skóra znów będą mogły cieszyć swoim młodym wyglądem. Tym bardziej, że oczekujemy lata, które często każe nam pokazywać więcej ciała :) Link do najnowszego poradnika znajdziecie TUTAJ. ***
WIĘCEJ
28.04.2020 - wtorek Najświeższe wydanie katalogu Look to gratka dla wszystkich miłośniczek mody i urody. W magazynie znajdziecie nie tylko wyjątkowo kobiece ubrania, dodatki i kosmetyki, ale również kody rabatowe do wykorzystania podczas zakupów u naszych Partnerów.  Link do najnowszej edycji znajduje się tutaj.
WIĘCEJ
Nasze katalogi budowane są w oparciu o aktualne potrzeby naszych czytelniczek. Wygląd, strategia i koncepcja każdego wydania jest określona przez panujące w danym okresie trendy. Naszym głównym celem jest zaprezentowanie firm godnych tej rekomendacji naszym czytelniczkom i doprowadzenie do skutecznej promocji  produktów naszych reklamodawców. Kolejne wydanie magazynu zostanie wysłane Pocztą Polską do naszych prenumeratorek z całej Polski. Dodatkowo, jego elektroniczna wersja będzie dostępna na stronie www.lookmagazyn.pl oraz na naszych social mediach. Każdy klient decydujący się na współpracę z nami, otrzyma również bogaty pakiet działań multimedialnych mających na celu wypromowanie firmy i poszczególnych produktów lub usług. Aby ułatwić odbiorcom korzystanie z katalogu, podzieliliśmy go na działy: • Galanteria i dodatki • Odzież • Obuwie • Zdrowie i uroda Gwarantujemy opracowanie graficzne. Ceny dotyczące zamieszczenia reklamy w najbliższym wydaniu: • Reklama format A4 w cenie 749 zł netto. • Reklama A3 - rozkładówka w cenie 1350 zł netto Oraz powierzchnie Premium: • okładka przód - 2990 zł netto • okładka tył - 2590 zł netto • rewers okładki przedniej (format A4) – 1490 zł netto • rewers okładki tylnej (format A4) - 1290 zł netto • patron działu  (format A3) - na który składa się format A3 otwierający dział, który jest jednocześnie odrębną okładką w katalogu multimedialnym tematycznym  – 1570 zł netto Opracowaliśmy dla Państwa preferencyjne warunki płatności: • faktury płatne na dwie raty, tj: • 50 % po akceptacji projektu, • 50 % po wydrukowaniu katalogu, • opracowanie graficzne. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji Katarzyna Śliwa Kierownik Działu Sprzedaży k.sliwa@montemmedia.pl.
WIĘCEJ
Pierwsze wydanie katalogu Look obfituje w propozycje dedykowane wszystkim kobietom. Znajdziecie w nim ciekawe propozycje ubrań, kosmetyków czy torebek. Zachęcamy do obejrzenia wersji multimedalnej katalogu, która znajduje się tutaj.
WIĘCEJ
07.05.2020 - Czwartek Ten czwartek przyniósł nam premierę nowego poradnika, który możeciecie przejrzeć TUTAJ. Dowiecie się z niego jak w kreatywny ale i prosty sposób rozwijać zdolności dzieci. Zapraszamy do lektury! - - - - - - - - - - - - - - 
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Spa i Uroda powstało myślą o profesjonalistach i pasjonatach branży beauty. Kosmetologia, wizaż, fryzjerstwo, medycyna estetyczna i zabiegi SPA to obszary, które wymagają ciągłego pogłębiania wiedzy.  Podzieliliśmy magazyn na działy tematyczne, aby poszukiwanie produktów i usług było dla naszych Czytelników łatwiejsze. Elektroniczne wydanie katalogu dostępne jest  TUTAJ.
WIĘCEJ
Pierwsze wydanie katalogu Animalis obfituje w propozycje dedykowane miłośnikom zwierząt domowych. Znajdziecie w nim ciekawe propozycje akcesoriów, zabawek i przysmaków dla Waszych pupili. Zachęcamy do obejrzenia wersji multimedalnej katalogu, która znajduje się tutaj.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Moje Wnętrza to wyselekcjonowane produkty i usługi dedykowane wszystkim, którzy planują większe zmiany w swoich mieszkaniach i domach. Katalog został podzielony na działy tematyczne. Magazyn zawiera zarówno sprawdzone, klasyczne rozwiązania, jak i najnowsze propozycje zgodne ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Multimedialne wydanie jest dostępne TUTAJ.
WIĘCEJ
Zapraszamy Cię do świata stworzonego z myślą o ekspertach i pasjonatach branży beauty. Kosmetologia, wizaż, fryzjerstwo, medycyna estetyczna i zabiegi SPA to obszary, które wymagają ciągłego pogłębiania wiedzy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania zwiększające komfort Twojej pracy i wygodę Klientów.  Podzieliliśmy magazyn na działy tematyczne, aby poszukiwanie produktów i usług było dla Ciebie łatwiejsze. Najnowszy katalog Spa&Uroda znajdziesz TUTAJ.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Home&Life zostało stworzone z myśląo miłośnikach pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Przespaceruj się po wszystkich działach i sprawdź oferty stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Elektroniczną wersję magazynu obejrzysz TUTAJ.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Moje Wnętrza to wyselekcjonowane produkty i usługi dedykowane wszystkim, którzy planują większe zmiany w swoich mieszkaniach i domach. Katalog został podzielony na działy tematyczne. Magazyn zawiera zarówno sprawdzone, klasyczne rozwiązania, jak i najnowsze propozycje zgodne ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Multimedialne wydanie jest dostępne TUTAJ
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu wPokoiku.pl zostało stworzone z myślą zarówno o dzieciach jak i o rodzicach. Przespaceruj się po wszystkich działach i sprawdź oferty stworzone specjalnie z myślą o Tobie i Twoim dziecku. Elektroniczną wersję magazynu obejrzysz TUTAJ.
WIĘCEJ
W lutym 2021 r., w Kielcach, odbędzie się już dwunasta edycja Targów KIDS' TIME. Nasi przedstawiciele podczas tej trzydniowej imprezy rozdadzą katalogi z Waszą reklamą odwiedzającym. W ostatniej edycji pojawiło się ich ponad 8000. KIDS’ TIME to punkt na naszej mapie targowej, który odwiedzamy co roku. To świetna okazja do zaprezentowania swojej działalności wśród potencjalnych partnerów biznesowych i zdobycia nowych kontaktów.
WIĘCEJ
Zapraszamy partnerów i media do korzystania z materiałów prasowych marki Animalis.   • Logotyp PSD • Logotyp PDF • Logotyp PNG   Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt:   Sara Duszyńska Specjalista do spraw marketingu s.duszynska@montemmedia.pl
WIĘCEJ
Drukowany katalog Animalis zawiera produkty oraz usługi związane z branżą zoologiczną. W magazynie prezentujemy oferty zarówno największych, specjalistycznych sklepów internetowych, jak i rodzinnych, autorskich firm i pracowni. Katalog jest drukowany w nakładzie 4000 egzemplarzy. Najnowsza edycja zostanie rozdystrybuowana kilkoma kanałami: • Dystrybucja na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w Warszawie w dniach 07-08.03.2020 roku • Dystrybucja na warszawskich Targach Toys&Kids, w dniach 12-14.03.2020 roku • Wysyłka egzemplarzy w formie prenumeraty do odbiorców indywidualnych oraz firm i instytucji, takich jak: gabinety weterynaryjne, hodowle, sklepy zoologiczne.
WIĘCEJ
Pokaż więcej