kontakt

Envelope-icon

Katarzyna Śliwa

Kierownik działu obsługi klienta

e-mail: k.sliwa@montemmedia.pl
Tel.: 504 743 341

Envelope-icon

Danuta Dettloff

Koordynator działu realizacji

e-mail: d.dettloff@montemmedia.pl
Tel.: 516 533 925

Envelope-icon

Anna Speina

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.speina@montemmedia.pl
Tel.: 516 557 597

Envelope-icon

Ewelina Gierczak

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: e.gierczak@montemmedia.pl
Tel.: 793 890 488

Envelope-icon

Anna Surzyn

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.surzyn@montemmedia.pl
Tel.: 576 729 335

Envelope-icon

Katarzyna Wróblewska

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: k.wroblewska@montemmedia.pl
Tel.: 516 555 295

Envelope-icon

Agnieszka Ptak

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.ptak@montemmedia.pl
Tel.: 793 856 613

Envelope-icon

Anna Wańdoch

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.wandoch@montemmedia.pl
Tel.: 516 557 941

Envelope-icon

Karolina Szlagowska

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: k.szlagowska@montemmedia.pl
Tel.: 516 576 115

Envelope-icon

Agnieszka Gajewska

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.gajewska@montemmedia.pl
Tel.: 516 570 465

Envelope-icon

Justyna Steinka

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: j.steinka@montemmedia.pl
Tel.: 516 533 274

Envelope-icon

Iwona Idziak

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: i.idziak@montemmedia.pl
Tel.: 518 654 007

Envelope-icon

Emilia Zielińska

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: e.zielinska@montemmedia.pl
Tel.: +48 793 840 925

Envelope-icon

Kamil Litkowski

Creative Graphic / DTP

e-mail: k.litkowski@montemmedia.pl

Envelope-icon

Dawid Szynalewski

Creative Graphic / DTP / aktualizacja danych

e-mail: d.szynalewski@montemmedia.pl

Envelope-icon

Sara Duszyńska

Specjalista ds. marketingu

e-mail: s.duszynska@montemmedia.pl

Tel.: +48 517-697-840