Referencje

 

RENAFARTUSZKI.PL

Współpraca z Montem Media to czysta przyjemność i i najlepsza reklama. Katalogi zawsze tworzone są z wielką starannością i pomysłem. Kontakt szybki i konkretny co w tych czasach jest bardzo ważne 😉 Serdecznie polecamy wszystkim! Zespół RenaFartuszki.pl

TIMBERART

Serdecznie dziękuje za współpracę z firmą montem media, oraz całej ekipie, która brała udział w projekcie. Fachowa obsługa klienta, a także pamięć o nim świadczą o wysokiej kompetencji i rzetelności firmy. Polecam, założyciel firmy TimberArt.

MALWINA NOGAJ

Z firmą Montem Media współpracuję po raz pierwszy i jestem bardzo miło zaskoczona. Oferta była bardzo klarowna , przejrzysta i korzystna. Następnie kontakt meilowy i telefoniczny, również bez zarzutu. Przedstawiony projekt graficzny mojej reklamy bardzo mnie zachwycił, a sam sposób komunikacji z klientem, czyli lekki i z uśmiechem spowodował, że bardzo chętnie podejmę się kolejnej współpracy, bo z takimi firmami na pewno warto :)

OSHIN

Mam ogromną przyjemność współpracować z zespołem firmy Montem Media nad wydaniem katalogu branżowego SPA & URODA. Korespondencja, komunikacja i zaufanie, jakim mnie obdarzono jest niezwykle cennym i rzadkim atutem na dzisiejszym rynku. Panie zawsze pogodne, nie żałujące dobrego słowa i wspaniale prowadzące negocjacje. Nie sposób im odmówić. Taki pracownik to skarb. Liczę na dalszą i równie sympatyczną współpracę.

UNITREK

Dziękuję Firmie Montem Media za realizacje i włożony wysiłek w promowanie mojej małej firmy z wyrobami drewnianymi. Państwa zaangażowanie w realizacje projektów w dwóch wydaniach "Home&Life" oraz świeżo oddanego "Moje Wnętrza.pl" dały mojej firmie nadzieje na rozwój i dotarcie do kolejnej grupy klientów.

TOVARES

Firma TOVARES Sp. z o.o., ma przyjemność polecić firmę Montem Media, jako profesjonalnego Partnera i dostawcę profesjonalnych usług z zakresu reklamy. Jest nam niezmiernie miło, móc udzielić referencji i polecić firmę Montem media jako niezawodną i solidną firmę, która swoim podejście do klienta, zyskuje same pozytywne odczucia.

POSTERILLA

W imieniu POSTERILLA.PL S.C. pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z Montem Media Sp. z o. o. przy realizacji reklam dla nas na łamach katalogów wpokoiku.pl oraz mojewnetrza.pl
Montem Media Sp. z o. o. zrealizowało dla nas już kilkukrotnie reklamy - zawsze kreatywnie, szybko i w miłej atmosferze współpracy Efekty finalne spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Polecamy Montem Media Sp. z o. o. jako firmę rzetelną i skuteczną. Sami mamy nadzieję na dalszą tak owocną współpracę.

Wszystko zgodnie z prawdą :) Dziękujemy!

JARD MEBLE

Do tej pory nasza firma nie korzystała z takiej formy reklamy ze względu na małą efektywność w liczbie nowych klientów. Niezwykła charyzma, zaangażowanie i sposób prowadzania rozmowy handlowej przez Panią Danutę nie pozwoliły mi odmówić tak wyjątkowej okazji i niezwykle atrakcyjnej cenie! Do tego, jak mało kto Pani Danuta potrafi słuchać, zamiast 'na siłę' sprzedać usługę. Bardzo mi to zaimponowało, słychać było zaangażowanie głosie. Szybkie odpowiedzi, idealny kontakt mailowy sprawił, że Pani Danuta podbiła serce nam wszystkim. Szczerze gratulujemy firmie takiego pracownika. Pasja, lojalność, kreatywność i pozytywne nastawienie to dziś niezwykle ważne cechy.

REBORN DESIGN

Myślę, że wykonaliście Państwo dobrą pracę, dlatego mam nadzieję, że zainwestowanie w Wasz produkt reklamowy było moją dobrą decyzją. Dużym plusem okazała się jakość wydruku, dzięki czemu nasze prace wyglądały bardzo apetycznie:) Liczę na dobry efekt Państwa prezentacji, pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych targach.


WMROWISKU MEBLE

Pragniemy wyrazić naszą pozytywną opinię i pełne zadowolenie z miłej i profesjonalnej współpracy z firmą dotyczącej reklamy na targach branżowych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych i rzetelnych pracowników firmy, współpraca przebiegła wzorowo. Firma jest otwarta na propozycje i sugestie klientów.


MAMO-TATO

Myślę, że wykonaliście Państwo dobrą pracę, dlatego mam nadzieję, że zainwestowanie w Wasz produkt reklamowy było moją dobrą decyzją. Dużym plusem okazała się jakość wydruku, dzięki czemu nasze prace wyglądały bardzo apetycznie:) Liczę na dobry efekt Państwa prezentacji.


DEKORIA

Firma Franc-Textil Sp. z o.o., właściciel marki Dekoria, miała przyjemność współpracować z Panią Beatą Czapiewską w lutym 2016 roku, przy kreacji magazynu. Kontakty polegały na opracowaniu i wykonaniu reklamy dla sklepu stacjonarnego Centrum Dekoria w Świdnicy, którego przedmiotem działania jest sprzedaż produktów...


SIGNU DESIGN

Pragniemy zarekomendować wydawcę katalogu, któa wykonała dla nas projekt reklamy zamieszczonej w w/w katalogu i przeprowadziła skuteczną kampanię marketingową, rekomendując i polecając firmę SIGNU. Współpraca przebiegła na najwyższym poziomie. Opiekun firmy w osobie Pani Dobrawy Skurak...


IDEAL STANDARD

Chciałbym polecić współpracę z gazetą. Jestem w pełni zadowolony z każdego aspektu współpracy. Firma wywiązała się ze wszystkich ustalonych terminów. Przygotowała znakomity projekt graficzny i zrealizowała umowę zgodnie ze specyfikacją. Ponadto chcę wyrazić zadowolenie z jakości obsługi ze strony firmy.


MEBLE IDŹCZAK

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną reklamę w gazecie podczas trwania Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016r. Dotychczasowe doświadczenie we współpracy pozwalają nam ocenić projekt, który...


SZEPELOWSKA

Klient powinien czuć, że jest ważnym podmiotem dla firmy świadczącej usługi właśnie dla niego, a sprzedawany produkt jest dopasowany do jego potrzeb i skrojony na miarę jego możliwości, a współpraca nie powinna zakończyć się po wystawieniu faktury. Osoba kontaktująca się z klientem musi wykazać się wysoką kulturą osobistą...


STUDIO C FABRYKA

Z przyjemnością stwierdzam, że Pani Joanna Lewandowska reprezentując wydawnictwo w sposób profesjonalny prowadziła negocjacje a potem obsługę reklamową mojej Firmy na targach meblowych MEBLE POLSKA 2016 w Poznaniu.


URBAN MEBLE

Jestem zachwycony współpracą z Pania Beatą Czapiewską oraz całym wydawnictwem. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Rozpoczeliśmy od realizacji projektów graficznych. Nie dość, że zostały wykonanprzed czasem, to jeszcze zostały wykonane zgodnie z moim oczekiwaniem, co się na polskim rynku zdarza rzadko.


KRINGLE CANDLE

Dziękujemy za rzetelną współpracę i bardzo miłą opiekę nad Nami w trakcie targów. Mamy na mysli ilość dostarczonych nam materiałów oraz propozycja dalszej współpracy. Pani Dobrawa była zainteresowana klientem oraz pytała co mozna ulepszyć i udogodnić. Za miłą współpracę dziękujemy.


Meadow Group

Nasza firma zainwestowała w reklamę w katalogu „SPA I URODA”. Pani Katarzyna, pamiętając o profilu naszej firmy oraz produktach, jakie oferujemy, szybko skontaktowała się z nami w celu przedstawienia kolejnej możliwości publikacji na łamach innego katalogu. Można powiedzieć, że Pani Katarzyna „wie, co dla nas dobre”, a to jest niewątpliwie dobra cecha Specjalisty ds. Marketingu.


Maltex Baby

Pragnę zarekomendować firmę Montem Media - wydawcę katalogu  W Pokoiku jako rzetelnego partnera biznesowego. Nasz indywidualny opiekun  - Katarzyna Śliwa - zna doskonale swoich klientów oraz profesjonalnie doradza kierunek działania odnośnie powierzchni reklamowych i form reklamy. W Pokoiku jest idealnym nośnikiem drukowanym gwarantującym docieralność do szerokiego grona odbiorców.


Coloris

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji Pani Katarzynie Śliwa za profesjonalne i rzetelne prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem katalogu produktów firmowych. Pani Katarzyna jest solidną, kompetentną osobą, znakomicie wywiązująca się ze swoich obowiązków i zawsze służącą pomocą w dostosowywaniu działań do potrzeb klienta oraz rozwiązywaniu wszystkich pojawiających się problemów. Doceniam zwłaszcza dużą samodzielność w realizacji działań, zaangażowanie i identyfikację z działaniami firmy.


Kim Sp. z o.o.

Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną i mam nadzieję że jest i będzie przykładem dla kolejnych specjalistów z branży marketingu, PR oraz szeroko rozumianej reklamy a jej stanowisko będzie doceniane na różnych szczeblach w miarę upływu czasu ponieważ doświadczenia jakie w tej chwili płyną z koordynacji Pani Joanny projektów sprawiają że jest to wysoki poziom kultury osobistej jak i intelektualnej.