O projekcie - Czas na Hotel - www.montemmedia.pl
O projekcie - Czas na Hotel
Rekomendujemy pakiety hotelowe
UDOSTĘPNIJ

O projekcie - Czas na Hotel

czasnahotel.vanet.pl

Drukowany magazyn Czas na Hotel to przewodnik po ofertach i pakietach pobytowych z całego kraju. Katalog otwiera dział skierowany do osób prywatnych. Znajdują się w nim propozycje spędzenia czasu wolnego, zarówno dla osób kochających ciszę i spokój, jak i miłośników aktywnego wypoczynku. Obiekty prezentują oferty z zakresu zabiegów Wellness i Spa, proponują romantyczne pobyty, turnusy rehabilitacyjne i sportowe atrakcje.
Kolejna sekcja jest dedykowana sektorowi biznesowemu. Zawiera pakiety konferencyjne, szkoleniowe i eventowe. Tutaj prezentujemy również propozycje organizacji imprez integracyjnych, targów oraz noclegi przygotowane specjalne dla osób podróżujących służbowo.
Katalog jest wydawany w nakładzie 4000 egzemplarzy. Dystrybuujemy je na imprezach targowych, wśród odwiedzających i wystawców. Duża różnorodność odbiorców gwarantuje dotarcie ze swoją ofertą zarówno do gości indywidualnych, jak i biznesowych.
Czas na Hotel jest również wysyłany do naszych Czytelników za pośrednictwem Poczty Polskiej. Odbiorcy zainteresowani tematyką katalogu chętnie korzystają z rekomendowanych przez nas propozycji.

“Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy hotele, pensjonaty, ośrodki i centra konferencyjne”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Hotel
Podczas każdego wydarzenia biznesowego – szkolenia, konferencji lub eventu należy zwracać szczególną uwagę nie tylko na przygotowanie merytoryczne. Cała otoczka wydarzenia też będzie oceniana przez uczestników. A sami uczestnicy spotkania? Również powinni zapoznać się z zasadami savoir vivre’u. Zaczynamy od organizacji. Najpierw wybieramy miejsce, które odpowiada nam wielkością i lokalizacją oraz pozwala na rozmieszczenie sprzętu. Dobry organizator wydarzenia biznesowego zadba o prawidłowe poinformowanie gości o godzinie i miejscu spotkania. Oczywiście wszystkie informacje przekaże odpowiednio wcześniej. Można również powielać informacje, aby mieć pewność, że dotarły do uczestników oraz poprosić o potwierdzenie przybycia. Jeśli planujemy wiele prezentacji i atrakcji, podzielmy je na tematyczne panele. Dzięki temu uczestnicy będą mieli wybór, a my pozbędziemy się ryzyka, że program będzie zbyt intensywny. Odpowiednio wcześniej przygotujmy salę i zadbajmy o to, aby wszystko rozpoczęło się o zaplanowanej godzinie.
WIĘCEJ
Hotel
Kto z nas nie marzy o podróżowaniu? Mamy „swoje” miejsca, które koniecznie chcemy zobaczyć, kultury, które chcemy poznać, atrakcje warte odwiedzenia. Marzymy, marzymy i… zazwyczaj nie ruszamy się w miejsca. Powodów do odkładania decyzji o wyjeździe jest mnóstwo. Brakuje nam czasu, pieniędzy, partnera do podróży… Wszystkie są równie ważne, ale żaden z nich nie jest przeszkodą nie do pokonania. Marzysz o podróży? Podejmij decyzję o wyjeździe! PLANOWANIE Decyzja o wyjeździe podjęta? – najtrudniejsze za nami. Przyszedł czas na planowanie. Rzeczą najważniejszą jest przemyślenie swoich potrzeb. Na co mamy ochotę? Na relaks? Zwiedzanie? Aktywny wypoczynek? A może liczy się tylko romantyczna atmosfera i sprzyjający klimat miejsca? Zanim wybierzemy cel naszego wypoczynku, zastanówmy się, czy spełnia nasze oczekiwania. Przed wyjazdem sprawdźmy najważniejsze atrakcje w okolicy. Choćby po to, aby mieć świadomość, co nas omija, jeśli zdecydujemy się nie wychodzić z hotelu.
WIĘCEJ