Blog

Spa&Uroda łączy siły z Targami Beauty Trends!

Nasza marka Spa&Uroda objęła Patronatem Medialnym Targi Beauty Trends. Wydarzenie organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich kierowane jest zarówno do klientów branżowych, jak i indywidualnych. Już teraz cieszy się ono sporym zainteresowaniem. Początek marca to bowiem świetny moment na to, żeby poznać najnowsze trendy ze świata beauty, które zawładną sezonem wiosna/lato 2018 roku. Targi odbędą…
Więcej

JUŻ JEST! NOWE WYDANIE MOICH WNĘTRZ!

Zapraszamy do obejrzenia elektronicznego wydania katalogu Moje Wnętrza! Najnowszy magazyn jest już dostępny i obfituje w oryginalne propozycje dedykowane wszystkim, którzy chcą zmienić swoje domy i mieszkania. Antyki obok nowoczesnych mebli, duże przestrzenie w kontraście do niewielkich powierzchni – w najnowszym katalogu Moje Wnętrza znajdują się rozwiązania dla wszystkich. Katalog możesz obejrzeć tutaj.
Więcej

Lider Biura 1/2018!

Nowy katalog Lider Biura jest już dostępny! Kolejne, wyjątkowe wydanie katalogu Lider Biura to zbiór najlepszych propozycji dedykowanych branży office. Zapraszamy do obejrzenia elektronicznej wersji tutaj.
Więcej

Lider Budowy 1/2018!

Elektroniczna wersja katalogu Lider Budowy jest już dostępna! W tym wydaniu prezentujemy rozwiązania dla branży budowlanej. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem katalogu tutaj.
Więcej